Pomiary własne

Jeżeli pragną Państwo zamówić u nas panel szklany, mogą sami dokonać pomiaru. Na gotowej kuchni mierzą Państwo odstęp między górnymi szafkami a blatem, odejmują trzy, cztery milimetry z wysokości i szerokości, i gotowe . Jeśli chodzi o miejsce otworu pod kontakt elektryczny podają Państwo wymiar od lewej krawędzi i od dołu mierzonej przestrzeni do osi kontaktu elektrycznego.

 

Jaka grafika znajdzie się na panelu jest Państwa indywidualną sprawą , może to być grafika z naszej strony internetowej, zakupiona na fotolii.pl lub z prywatnego zdjęcia. My zawsze robimy rysunek techniczny i prosimy o Państwa akceptację.

 

Nasze produkty wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej, pakujemy tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Ceny za wysyłkę uzależnione są od od wielkości i wagi zamawianego produktu, kształtują się od 50 do 350 zł.

 

Nasze panele szklane mogą Państwo montować samodzielnie, wystarczy specjalny klej do szkła, który nakładamy na ścianę lub na tył panelu i dociskamy szkło do ściany, warunkiem jest, aby kuchenny blat dochodził do samej ściany i ciężar szkła opierał się spokojnie na blacie.

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 799 047 654 lub mailowy biuro@grupa-lp.com

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *